השכרת רכב בפיליון

יהיה מאד קשה לטייל בפיליון ללא רכב. אמנם יש אוטובוס המגיע מאתונה או מסלוניקי לעיר וולוס ויוצא בתדירות גבוהה, ומוולוס תוכלו לקחת אוטובוס לרוב הכפרים אך אלה יוצאים בתדירות נמוכה, והגעה לחופים המרהיבים והמיוחדים, זאת לא תוכלו לעשות עם אוטובוס, לכן השכרת רכב בפיליון הוא בגדר חובה אם רוצים למצות את הביקור ולהינות במקסימום. אחוז גבוה מהמטיילים משכירים את הרכב בנמל הנחיתה, כלומר באתונה או סלוניקי. יש המגיעים אל העיר וולוס, בין אם בטיסת צ'רטר, באוטובוס או בהסעה פרטית, ושוכרים את הרכב שם - אך שימו לב שהיצע הרכבים בוולוס הוא נמוך יותר מזה בערים הגדולות. בין אם אתם שוכרים רכב באתונה, בסלוניקי או בוולוס היכנסו להשכרת רכב אונליין להזמנה פשוטה ובטוחה: השכרת רכב ביוון
לא לשכוח: מאז 2018 אתם תידרשו להציג רישיון בינלאומי במעמד איסוף הרכב. יהיו שיספרו לכם שלא ביקשו מהם, זה יתכן, אבל  כדי להימנע מהפתעות ובזבוז זמן חופשה יקר, היכנסו לאחד מסניפי ממסי או אופטיקה הלפרין טרם היציאה לחופשה ודאגו לרישיון בינלאומי במחיר של שקלים בודדים וכמה דקות.

ראו השכרת רכב ביוון דרך Rentalscar
ראו השכרת רכב ביוון דרך Ofran

מידע על מנוע חיפוש השכרת רכב ביוון שבעמוד זה : 
חברת אקונומי קאר רנטלס המפעילה את מנגנון השכרת רכב ביוון שבעמוד זה הינה החברה הגדולה והבטוחה בעולם לביצוע עסקאות של השכרת רכב בכל העולם והשכרת רכב ביוון בפרט, למעשה הם פועלים בשיטת המכרז מול חברות ההשכרה הבין לאומיות וכל הרכבים המוצעים להשכרה דרך האתר מוצעים להשכרה בהנחות של בין 10-20% ממחירי ההשכרה באתר האינטרנט של חברת ההשכרה עצמן, כך אתם מקבלים את האפשרות לבצע השכרת רכב ביוון בהנחה משמעותית, שימו לב שככל שאתם מזמינים מוקדם יותר לפני נסיעתכם ההנחה תהיה גדולה יותר והעסקה משתלמת יותר. 
האתר מאפשר ביטול עסקה ללא חיוב בחלק מההשכרות, תלוי בתנאי ההשכרה של כל חברה וחברה וכל קטגוריית רכב.

השכרתי רכב ממש בזול, ממש בזול, מה זה אומר?
יש מגוון של ספקי רכב ביוון יש ספקים בינלאומיים ויש ספקים מקומיים, בדרך כלל הספקים המקומיים והחברות הקטנות יהיו זולות משמעותית מההשכרה של רכב ביוון מהפקיות הבין לאומיות, ויש לכך סיבה, הספקיות המקומיות והקטנות אין להם סניפים בכל יוון, כך שבמקרה של תקלה אפשרית ברכב הזמן שיקח עד שימצאו לכם רכב חלופי עשוי להיות ארוך וקריטי לטיול שלכם [במיוחד לרכבים גדולים]. כך שאם השכרתם רכב ממש זול, דעו שיש בכך סיכון, לעתים הזול עה עשוי לעלות לכם מאד ביוקר, לכן ישנה עדיפות בהזמנה של רכב דרך אחת החברות הבין לאומיות.

ראו גם שימוש ב waze ביוון

Zamir Sivan CEO