טיול פרטי בצפון יוון לקבוצות קטנות

אם בא לכם לבצע טיול עצמאי בצפון יוון תוכלו לעקוב אחר ההוראות בעמוד זה: להזמין טיסה, להשכיר רכב, להזמין מלון ולצאת לדרך. את הטיול ניתן לבצע בכל עונות השנה אך יש לקחת בחשבון את המגבלות של כל עונה: בחורף מושלג בכפרים ההריים, הזמן הכי מומלץ הוא בין אפריל עד סוף אוקטובר או תחילת נובמבר - תקופת השלכת, עשוי להיות מעט קריר אך המסלול בשלכת מרהיב ביופיו.

השכרת רכב - הזמנה ישירה,בטוחה וזולה, הזמינו עמאית דרך הקישור הבא:
לחצו כאן
הזמנת טיסה לאתונה: לחצו כאן
אתר יוון והאיים מציע את הכלים והמידע לתכנון טיול בצפון יוון. אתר פיליון עם שפע המידע על חצי האי פיליון, ואתר אפירוס עם שפע מידע על צומרקה וזגוריה.
וכמובן מידע נרחב ב
אתר יוון והאיים על כל היעדים הללו ועל כל יעדי יוון בכלל.

אך לא כולם רוצים לטייל עצמאית ובוודאי שלא כולם רוצים לטייל בטיול מאורגן באוטובוס תיירים, על אחת כמה וכמה באיזור זה של יוון שמאד לא מותאים לטיולי קבוצות באוטובוסים המוניים, גם בשל האינטימיות של המקומות וגם בשל הדרכים שאינן מתאימות לאוטובוסים.
אתר יוון והאיים בשיתוף מדריכים מקומיים ונפלאים שמכירים כל פינה ואבן בצפון המרהיב של יוון, מוציא טיולי בוטיק לקבוצות קטנות - משפחה, קבוצת חברים וכד'.
נשמח "לתפור" את הטיול בהתאם לתאריכים, עונת השנה, מספר הימים העומדים לרשותכם (מינימום 4), והפרטים הקטנים שהופכים חופשה טובה למופלאה. הטיולים בהדרכת הצוות המצויין של יוון והאיים בצפון יוון, ברכבים חדישים ונוחים ובמקומות הכי יפים של יוון.
לפרטים נוספים והשארת פניה היכנסו ל-טיול בוטיק פרטי ביוון


מטאורה


אחד הגשרים של חבל זגוריה

 

Zamir Sivan CEO