איזה חופים!, פיליון..

Milopotamos
חוף מילופוטאמוס שבחצי האי פיליון נבחר ע"י משרד התיירות היווני כאחד מ 10 החופים המרהיבים ביותר ביוון כולה, אמנם בחוף מילופוטאמוס אין חול זהוב וגם הנגישות אל החוף דורשת מעט הליכה במדרון ומעט מדרגות, הוא אינו חוף נגיש מאד לכלי רכב [ מלבד, חנייה עילית שממנה ממשיכים ברגל] אך עדיין יופיו הוא עוצ נשימה, מפרצון מרהיב עם מי טורקיז עם מסלול הליכה נח לאורך הצוק המוביל אל החוף ותצורות סלע מעניינות במיוחד, הופכות את מילוטוטאמוס לא רק לחוף מרהיב אלה גם לאחת האטרקציות שחייבים לראות בביקר בחצי האי פיליון.Papa nero
ליד הכפר איוס יואניס שגם מצוי על חוף הים בחלקו המזרחי של חצי האי פיליון מצוי אחד החופים הטובים ביותר בחצי האי, רובו של החוף הינו חולי וחלקו גם עם חלוקי אבנים, אך המים צלולים ובצבעי טורקיז לכל אורך החוף, מחוץ לעונת התיירות החוף שקט ומקסים, בעונת התיירות הוא אחד החופים הפופולרים ביותר בחצי האי פיליון וקחו בחשבון שבחודש אוגוסט הוא עשוי להיות מעט צפוף, יש בו טברנות וחנויות וכמובן הוא קרוב לישוב איוס יואניס.

Chorefto
חורפטו הוא אולי השילוב המושלם של חוף חולי מרהיב, מים צלולים בצבכי כחול וטורקיז וכפר מקסים על קו החוף שיש בו את כל מה שאתם זקוקים לו לחופשה יוונית מעולה, חורפטו הוא למעשה נמל הים של הכפר זגורה המצוי למרגלות הגבעה מעל חורפטו, חוף הים של חורפטו בחודשים [ אפריל, מאי, יוני, ספטמבר ואוקטובר] הוא שקט מאד ויספק לכם בריחה מקסימה מהכל, בחודשים יולי אוגוסט צפו למעט יותר אנשים, אך עדיין לא עמוס כאן כפי שעשוי להית בחודשים אלה בחוף פאפא נרון.

Katigiorgis
קטיקיורגיס הוא אחד החופים באמת לברוח מהכל, גם בשיא עונת התיירות אולי תמצאו בו מספר מצומצם של תיירים שהגיעו אליו במיוחד או במקרה.. החוף מצוי בחלקו הדרומי של חצי האי פיליון והוא מוקף יער עבותי, בקרבת החוף ניתן גם לטייל עם סוסים.

Potistika
פוטיסטיקה הוא עוד אחד מהחופים המרהיבים ביותר של חצי האי פיליון וממש מקום עליה לרגל כמעט כמו מילפוטאמוס, עוד יתרון בחוף זה הוא שינו נהרס ע"י הציביליזציה, בקרבתו של החוף יש 2 טברנות פעילות ובית קפה אחד ומלבד זאת זה רק אתם, החוף הים והגבעות המשתפלות במערה ההר מעל החוף בהם יש עצי פירות וזיתים השילוב של כל המרכיבים האלה מספקים חוויה ייחודית של חוף חולי וזוה, מי טורקיז והרבה טבע בתולי, כשמו של החוף, חוף הבתולה.

Kala nera
החוף של קלה נרה בצידו הערבי של חצי האי פיליון בתוך מפרץ מגסטיקוס המוגן מרוחות בדרך כלל, אמנם אינו החוף היפה ביותר של חצי האי פיליון, אך ללא ספק הוא החוף הנח ביותר בפיליון, מגוון גדול של טברנות, חנויות, סופרמרקטים, מלונות וטיילת יפה מצויים ביקרבתו של החוף והופכים אותו ליעד נופש מועדף בחצי האי פיליון.

plaka
חוף פלאקה הוא אחד החופים המרהיבים בחצי האי פיליון והוא מצוי בקרבת הכפר אגיוס יואניס בחלקו המזרחי של חצי האי פיליון, להגיע לכאן ולקחת את הזמן באיזי, אחד החופים המרהיבים ביותר של פיליון.. בתמונה מרינה ממלון סטאמו שבזגורה, מתפנקת בצל, תודה יורגוס ומרינה על התמונה, עושה חשק לבוא ונבוא!


 

 

 

Zamir Sivan CEO