נדל"ן למכירה בפיליון

חצי האי פיליון הופך להיות אחת מהאפשרויות ההשקעה המעניינות ביותר ביוון. מחד הוא מהווה אלטרנטיבה מעולה לאנשים שרוצים לחיות את החלום היווני ולרכוש בית באחד האיזורים המרהיבים והמיוחדים ביותר של יוון ומאידך נמל התעופה הבין לאומי שסוף סוף נפתח ליד העיר וולוס [בירתו של חצי האי פיליון] הופכים את פיליון ליעד נגיש מאד לתיירות מכל העולם. דבר שבטווח העתידי עשוי להביא לתפוסה גבוהה יותר במלונות, בבתים להשכרה וגם בתשואה של משקיעים המעוניינים לקדם או לרכוש עסקאות של נדל"ן בחצי האי פיליון.

המשבר שהיכה ביוון פגע כמובן גם במחירי הנכסים שבחצי האי פיליון שירדו בחלקם במספרים גדולים מאד, חצי האי פיליון אינו יעד עשיר מבחינה נדל"נית ועד לא מזמן שימש יעד לתיירות מקומית בלבד, אלא שהמודעות ההולכת וגודלת של פיליון בעולם כאחד הספוטים המרהיבים ביותר ביוון לנופש, טיול וחופשה, מביאה איתה משקיעים זרים המעוניינים להשקיע בפיליון. גם הישראלים כבר הספיקו להבין את הפוטנציאל של פיליון ורכשו בפיליון מספר מלונות, בתים וקרקעות.

דוגמאות לירידת מחירי הנדל"ן בפיליון בעת המשבר של יוון ניתן למצוא בבתים שהוצעו למכירה טרם המשבר בעלויות של 250-300 אלף יורו ומוצעים כעת למכירה בסביבות 140 אלף יורו בלבד. בתים באיזור ההר ניתן למצוא גם במחירים של פחות מ-100 אלף יורו. בנוסף המשבר הכלכלי ביוון גרם ליוונים רבים לחשוב על מעבר למדינות אחרות ואו צמצום פעילות על מנת לשרוד כך שניתן למצוא מלונות קטנים בפיליון המוצעים למכירה בעלות של בין 1.5 ל-2.5 מיליון יורו.

לא רק תשואה
רוב הישראלים שרכשו בתים בפיליון עושים זאת למטרות אישיות יותר מאשר למטרות תשואתיות, כלומר, רכישה של בית נופש באופן פרטי, למשפחה, לחברים, אולי מדי פעם להשכרה אבל עם אפס מחשבה לכיוון של תשואה או מכירה עתידית רק כי התאהבו במקום ורוצים להגשים את החלום של בית ביוון.

אתר יוון והאיים שהקים את אחר האינטרנט Pelion.co.il מצוי בקשר עם מגוון גורמים העוסקים בטיפול, מכירה וניהול של מגוון נכסים אטרקטיביים בחצי האי פיליון. נשמח לייצר קשר בינכם לבין גורמי נדל"ן אמינים בחצי האי פיליון על מנת שתוכלו לחפש את הבית שלכם בפיליון או את המלון שאתם אולי עשויים לגלות בו עניין. השאירו לנו פנייה ונשמח להשיב עם הצעות של נדל"ן למכירה בפיליון.

Greece.isl@gmail.com 
+ אנא ציינו בפנייה שלכם שאתם מעוניינים בנדל"ן בפיליון
ראו גם את אתר נדל"ן ביוון

 

 

Zamir Sivan CEO